forex trading logo


KABLOTEKNİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Faaliyet alanı sadece TÜRKSAT abonelik işlemleri ve TÜRKSAT hizmetlerine özel ürün satışı olan şirketimizden kablolu ve kablosuz UYDUNET modemler ile TELEDÜNYA yayınlarına uygun conax modülleri EFT-Havale yaparak veya PTT kargo'nun kapıda ödeme hizmeti ile tüm Türkiye'den güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Üstelik sitemizden EFT-Havale ile satın alacağınız tüm ürünlerin kargo bedeli (PTT Kargo) tarafımızdan karşılanmaktadır.

Banka hesap ve iban numaralarımız web sayfamız üzerinden siparişinizin tamamlanması sırasında seçtiğiniz bankaya göre sizlere sunulmaktadır.

 

KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR

Satmakta olduğumuz tüm ürünleri PTT kargonun kapıda ödeme hizmetini kullanarak satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi web sayfamız üzerinden seçtiğiniz ürünü "alış-veriş sepeti" nize ekleyip adres bilgilerinizi girerek verebilirsiniz.


* Ürünlerimiz sizin belirleyeceğiniz PTT Kargo veya Yurtiçi Kargo ile adresinize ulaştırılmakta olup kargo takip numarası e-mailinize ve cep telefonunuza sms olarak gönderilmektedir.Ürün KategorileriKablosuz Modemler

Kablosuz Modemler


Kablolu Modemler

Kablolu Modemler


Router

Router


Conax Modül

Conax Modül

Özel Ürünler

MOTOROLA KABLOSUZ UYDUNET PAKETİ

130.00 TL (18 % vergi dahildir)
MOTOROLA KABLOSUZ UYDUNET PAKETİ

Kablosuz Uydunet Modem Kiti, TP-LİNK Wireless Router ve Motorola SB5101i kablo modemden oluşmaktadır. Uydunet’e 4 bilgisayarla kablolu ve istediğiniz kadar bilgisayarla kablosuz bağlanmanızı sağlar.Uydunet üyelik başvurusu yapanlara ekstra 10 TL indirim.

TELEDÜNYA HD CONAX MODÜL

120.00 TL
90.00 TL (18 % vergi dahildir)
Kazancınız : 30.00 TL
TELEDÜNYA HD CONAX MODÜL

LCD, LED ve Plazma TV'lerde SetTopBox cihazı olmadan HD Teledünya yayınlarını izleyebilirsiniz. SAMSUNG,LG,SONY,TOSHIBA,PHILIPS,PANASONIC,SHARP,GRUNDIG ve LOEWE marka TV'lere tam uyumludur.Orijinal HD Conax Modüldür.


MOTOROLA SB5101i

90.00 TL
75.00 TL (18 % vergi dahildir)
Kazancınız : 15.00 TL
MOTOROLA SB5101i

MOTOROLA SB5101i üzerinde bulunan USB veya ethernet portu üzerinden istediğiniz bağlantıyı yaparak evinizde bulunan bilgisayarlara kablolu erişim sağlayabilirsiniz.Uydunet için en iyi kablolu modem...

UYDUNET KABLOSUZ MODEM MOTOROLA SBG900

170.00 TL
145.00 TL (18 % vergi dahildir)
Kazancınız : 25.00 TL
UYDUNET KABLOSUZ MODEM MOTOROLA SBG900

Uydunete tam uyumlu dört dörtlük kablosuz modem ile internette kablosuz özgürlük..DOCSIS 2.0 uyumlu gerçek Motorola ile kablosuz bağlantı, güçlü çekim alanı...ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...Powered_by kabloteknik.