forex trading logo

İnternet Fiyatına D-Smart + Limitsiz İnternet PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   

Kampanya Detayları

 

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Kampanya 24 ay taahhütlüdür

 

Hediye edilen Maxi Paketin aktivasyonu nasıl yapılır?

Aktivasyon işlemi Smartcard ile D-Smart'ın uydudan bir sinyal gönderilerek çalışır hale getirilmesi işlemidir. Bu işlemle D-Smart kanallarından ve interaktif hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aktivasyon işlemi çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. 444 55 65.

 

Maxi paketin içinde neler var?

D-Smart Maxi Paket ile çok sayıda kanaldan oluşan dijital yayın içeriğinin yanında, NBA, Şampiyonlar Ligi, Serie A (İtalya Ligi) ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını canlı olarak izleme olanağı tanıyor. D-Smart Maxi Paket kanal listesi için tıklayınız.

D-Smart Aktivasyon (iç kurulum) ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

Kampanya kapsamında D-Smart aktivasyon (iç kurulum) ücreti olan 40 TL tüketici tarafından karşılanmaktadır. Faturaya 40TL ya da 2TL*24ay taksitli olarak yansıtılabilir.

 

D-Smart Kutu Mülkiyeti kimin oluyor?

D-Smart kutusu abonenin kullanımına verilir. Kutu mülkiyeti D-Smart’ındır.

 

Aboneliğin 24 ay sonrasından iptal edilmesi durumunda ne öderim?

Aboneliğin, 24 aylık taahhüt süresi dolduktan sonra iptal edilmesi durumunda, abone kutu iadesi yapmakla yükümlüdür.

 

Kampanya Koşulları nedir?

Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup 31 Mayıs 2012 tarihine kadar ve sadece bireysel aboneliklerde geçerlidir. 24TL smile aktivasyon bedeli alınmaz. 40TL dsmart aktivasyon (iç kurulum) bedeli alınır. İsteğe bağlı olarak SD ve HD uydu için dış kurulum (çanak ve 20mt kablolama) 4,5TLx 24 ay taksitli olarak abonenin faturasına yansıtılır. PVR cihazının dış çanak kurulum fiyatı farklıdır. Kutu ve modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına verilir. Kampanya D-Smart uydu alıcısı stoklarıyla sınırlıdır. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. smile adsl kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında internet paketleri hız değişikliği üst paketlere yapılabilir, alt paketlere geçilemez, D-Smart kutusu değişikliği yapılamaz. D-smart paketlerinde, üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz. D-Smart, ticari nedenlerle, kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kurulum ve Ekipman tüketiciye aittir. Kampanya modemli sunulmaktadır. Tercihe göre abonelik süresi boyunca kablolu modem ayda 1TL'ye, kablosuz modem ayda 2TL'ye abonenin kullanımına tahsis edilecektir. Aboneliğin, taahhüt süresi içinde ya da taahhüt süresi bitimini mütekaiben iptal edilmesi durumunda, abone modemi herhangi bir dsmart bayisine iade etmekle yükümlüdür.  İade gerçekleşmemesi durumunda kablolu için 60TL kablosuz için 150TL faturalanacaktır.Limitli paketlerde yapılan limit aşımı ayrıca faturalandırılacaktır. Limit aşım ücreti her MB başına 8Mb'e kadar 4 GB bağlantıda 0,0093 TL’dir. Aboneliğin, 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca smile adsl için yapılan indirimler,  D-smart kutu ve içerikte verilen indirimler/avantajlar aboneye faturalanacaktır. 24 ay taahhüt süresi içerisinde ya da bitiminde abonelik iptal edildiğinde, abone kutuyu ve modemi iade etmekle yükümlüdür. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. 8 Mb’e kadar ADSL hizmetinde alınacak hız garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek 8 Mb’e kadar hız sağlanmaktadır. 8mb’e kadar ve 16Mb’e kadar internet paketleri için aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, ayda ilgili tarife için belirtilen AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 1Mb ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,08 oranında smile faturasına yansıtılır.

 

Aboneliğin 24 ay içinde iptal edilmesi durumunda ne öderim?

Aboneliğin, 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca smile için yapılan indirimler, D-Smart kutu ve içerikte verilen indirimler / avantajlar ve 99TL taahhüt bozma bedeli aboneye faturalanacaktır. Ayrıca, abone kutu ve modem iadesi yapmakla yükümlüdür. Modem iadesi yapılmaması durumunda, kablolu için 60TL, kablosuz için 150TL faturalanır.

 

D-Smart Dış Kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

İsteğe bağlı olarak SD ve HD uydu için dış kurulum (çanak ve 20mt kablolama) 12 ay x 8,5 TL, 24 ay x 4,5 TL ay taksitli olarak abonenin faturasına yansıtılır. PVR cihazının dış çanak kurulum fiyatı farklıdır.

 

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

Kampanya 31 Mayıs 2012 tarihine kadar sadece bireysel abonelikler için geçerlidir.

 

Kampanyanın avantajı nedir?

Kampanya kapsamında, İnternet fiyatına, internet ve D-Smart Maxi Paket birarada sunulur. 8MB’e kadar Limitsiz (50AKN) internet ve D-Smart Maxi Paket, internet fiyatına sadece 59TL’dir. Üstelik 24TL smile aktivasyon bedeli alınmaz.

 

Kampanya kapsamında sunulan hız ve paketler nelerdir?

D-Smart + Paket + İnternet

D-Smart SD

D-Smart HD

D-Smart HD+

Maxi

Full

Giriş

Maxi

Full

Giriş

Maxi

Full

8Mb'e kadar Limitsiz
(AKN:50GB)

59 TL

69 TL

59 TL

65 TL

75 TL

69 TL

75 TL

85 TL

2Mb Limitsiz

64 TL

74 TL

64 TL

74 TL

84 TL

74 TL

84 TL

94 TL

4Mb Limitsiz

82 TL

92 TL

82 TL

92 TL

102 TL

92 TL

102 TL

112 TL

8Mb Limitsiz

109 TL

119 TL

109 TL

119 TL

129 TL

119 TL

129 TL

139 TL


Pazar, 06 Temmuz 2014 18:49 tarihinde güncellendi
 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...Powered_by kabloteknik.