forex trading logo

UYDUNET Kota, UYDUNET Kota Sorgulama PDF Yazdır E-posta

 

 

UYDUNET (kablonet) Kotanızı online sorgulama için tıklayınız.

 

Uydunet'te TTNET'teki gibi kullanmasanız bile taahhüdünüzdeki kota'nın tamamının ücreti size fatura edilmez. Örneğin kotalı (kullandığın kadar öde) uydunet internetinizi hiç kullanmadığınız bir ay faturanızda sadece başlangıç ücreti (sabit) olan ve ilk 1 GB kullanımın dahil olduğu miktarı ödersiniz. 1 Mbps kullandığın kadar öde tarifesinde bir müşteri olduğunuzu düşünürsek interneti hiç kullanmadığınız bir fatura dönemi sonunda 12 TL ödersiniz.

 

Uydunette 1 GB başına kota aşım (kullanım) ücreti 3 TL dir. Örneğin 1 Mbps kullandığın kadar öde (kotalı) tarife üzerinden abone olur ve ayda 4 GB internet kullanırsanız faturanız 12 TL (ilk 1GB kullanım bedeli içinde)+ 3 TL x 3 (ilave 3 GB kullanım bedeli) = 21 TL olacaktır.


Türksat online işlem merkezi üzerinden Türksat Hizmetleri (Uydunet, Teledünya, Kablo TV, Sinema TV) ve Kota Sorgulama ile ilgili bilgiler:

Online sorgulama sisteminde kullanıcı girişi yaparak sahip olduğunuz Türksat hizmetlerini görüntüleyebilir, yeni hizmet satın alabilir, faturalarınızı görüntüleyip dekont çıktısı alabilirsiniz. Ek olarak hattınıza ait kota ve hız bilgilerinizi görüntüleyip, arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Arıza bildirimlerinizi 444 0 126 üzerinden çağrı merkezinede yapabilirsiniz.

Eğer şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız:
Buraya tıklayarak vaya 444 0 126'yı arayarak şifrenizi alabilirsiniz.

 

Yeni bir Türksat hizmetine (Uydunet, Teledünya, Kablo TV, Sinema TV) üye olmak için hemen online başvuru yapabilirsiniz.

 


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.