forex trading logo

TELEDÜNYA Abonelik PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazar, 10 Ocak 2010 00:00

AYDA SADECE 9,5 TL'YE DÜNYANIN TELEVİZYONU...

TELEDÜNYA ABONELİK


Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz: Dünyanın televizyonu TELEDÜNYA ile...

Teledünya, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş tarafından Türksat kablo TV şebekesi üzerinden verilen dijital kablo TV platformudur.

TELEDÜNYA, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformu. Bu platformda, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Sinema Paketi.

Temel Paket'te 120 den fazla SD, 10 adet HD ve 1 adet 3D kanal yer alıyor. Sinema Paketi'nde ise her ay yerli ve yabancı 200'ün üzerinde film izleyebileceğiniz 3 ayrı sinema kanalı var.

TELEDÜNYA ekonomiktir. Mükemmel netlikte ses ve görüntüye sahip SD-HD kanallı Temel Paket'e ayda sadece 9,5 TL, 3 kanallı Sinema Paketi'ne ayda sadece 7,5 TL, 2 kanallı HD Sinema Paketi'ne ayda sadece 11,5 TL, Full Sinema Paketine ayda sadece 13 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

TELEDÜNYA platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir keyfi yaşayabilmeniz için özenle seçildi.

Bu platformda İngiltere, Almanya, İspanya, Japonya, Kore ve Kazakistan'dan yeni televizyon kanalları ile tanışacaksınız.

TELEDÜNYA'da, ulusal ve uluslararası ünlü kanalların yayınları size, HD kalitesi ile ulaşır. HD teknolojisi canlı görüntü, net ses demektir.

TELEDÜNYA çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir. Bu özellik; hem çanak antenlerin ortaya çıkardığı görüntü kirliliğini, hem de izlediğiniz yayının kötü hava koşullarından etkilenmesini önler.

TELEDÜNYA'yı Kablo TV şebekesine bağlayacağınız DVB-C destekli LCD, LED veya Plazma TV'niz varsa conax modül yardımı ile veya bu özellikte TV'niz yoksa SET TOP BOX (receiver) ile izleyebilirsiniz.

TELEDÜNYA'da hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezsiniz.

TELEDÜNYA için kullandığınız şebeke üzerinden internet hizmeti de alabilirsiniz.

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde   binasında Türksat Kablo TV şebekesi olan müşterilerimiz "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak Uydunet ve Teledünya  hizmetinden yararlanmak için abonelik başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.


Perşembe, 06 Ekim 2011 20:03 tarihinde güncellendi
 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.