forex trading logo

TELEDÜNYA Başvuru Formu PDF Yazdır E-posta

PTT ve sonrasında Türk Telekom ile devam edilen kablo tv servis sağlayıcılığında 2004 yılında TÜRKSAT A.Ş'nin kurulması ile yeni bir dönem başladı. Asıl olarak analog televizyon yayıncılığı amacıyla kurulmuş mevcut Kablo TV şebekesinin dijital yayınlarada uygun hale getirilmesi için yoğun bir çalışma başlatıldı. Öncelikle şebekenin sayısallaştırılması için omurga şebekede fiber optik kablolar kullanıldı ve çift yönlü iletişim desteği gibi iyileştirmeler yapıldı. Çalışmalar neticesinde TELEDÜNYA adı verilen dijital kablo TV yayınlarından oluşan platform oluşturuldu ve 2008 yılı kasım ayından itibaren Ankara, İstanbul ve İzmir’de sayısal (dijital) kablo tv yayınları verilmeye başlandı. 2009 yılı Şubat ayından itibaren ise kablo TV altyapısı bulunan 21 ilde, SD ve HD yayınlar izlenmeye başlandı.

 

Hali hazırda 1.200.000 'den fazla analog kablo TV abonesi bulunan TÜRKSAT, kısa zamanda yüz binlerce müşterisinide Teledünya ve UYDUNET (kablo internet) hizmeti ile tanıştırdı. Teledünya müşterileri ayda 9.5 TL ödeyerek bu platformda yer alan 10'u HD 1'i 3D olmak üzere 120'den fazla televizyon kanalını mükemmel görüntü ve ses kalitesiyle izliyor...Uydunet müşterileri ayda 12 TL'den başlayan fiyatlarla ekonomik internet sahibi oluyor...

 

Mevcut durumda iki ayda bir 14 TL ödeyen analog kablo tv abonesi iseniz ayda 2.5 TL fazla ödeyerek sizde sayısal kablo tv TELEDÜNYA yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz. TELEDÜNYA yayınlarını izleyebilmek için ihtiyacınız olan tek  şey evinize gelen dijital yayını TV'nizin göstereceği  formata dönüştüren receiver (HD Set Top Box veya HD Conax Modül) cihazı...

Türksat A.Ş, düzenlediği kampanyalarla HD Set Top Box (HD Kutu) cihazını yarı fiyatına taksitle veya Teledünya ile aynı anda Sinema TV aboneside olanlara ücretsiz vermektedir.

 

 • Teledünya platformunda kısaca SD olarak ifade edilen standart çözünürlükte (720 x 576) yayınlar ile sayısal yayınların keyfini sürersiniz.
 • Teledünya platformunda kısaca HD olarak ifade edilen yüksek çözünürlükte (1920 x 1080) yayınlar sayesinde gerçeği kadar net ve parlak görüntüler, nefes kesen detay derinliği ile birleşerek evinize gelir.
 • Teledünya'da HD TV digital yayınlar, size yüksek çözünürlükteki görüntüyü, DVD'lerde kullanılan Dolby Digital sesle bir arada sunuyor.
 • TELEDÜNYA platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir keyfi yaşayabilmeniz için özenle seçilir.
 • TELEDÜNYA'da sadece Ulusal kanalları değil, İngiltere, Almanya, İspanya, Japonya, Kore ve Kazakistan gibi ülkelerin sevilen kanallarını da keyifle izleyebilirsiniz.
 • TELEDÜNYA çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştiğinden izlediğiniz yayın kötü hava koşullarından etkilenmez.

 

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde   binasında Türksat Kablo TV şebekesi olan müşterilerimiz "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak TELEDÜNYA hizmetinden yararlanmak için Teledünya başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

 

TELEDÜNYA BAŞVURU FORMU

Teledünya Başvuru Formunu doldurduğunuzda Teledünya müşteri temsilcimiz;

 • Sizi belirteceğiniz tarih ve saatte aramaktadır
 • HD Set Top Box ve HD Conax Modül konusunda bilgi verip size en uygun cihazın seçiminde yardımcı olmaktadır
 • Kablo TV şebekesi üzerinden Uydunet (internet) hizmetide almak isterseniz ekonomik ve performanslı kablo internet ve ücretsiz kablosuz modem hizmetimiz hakkında bilgi vermektedir
 • Size kampanyalar hakkında açıklama yapıp en uygun, en ekonomik ve en avantajlı tarife seçiminize yardımcı olmaktadır
 • Aylık ödemeleriniz hakkında net bilgiler verip sizin onayladığınız tipteki üyelik için başvurunuzu işleme almaktadır
 • Teledünya Başvuru Formu'nuz işleme konulduktan sonra belirlenecek tarihte kurulumunuz teknik ekip tarafından ücretsiz gerçekleştirilmektedir

 

 

 

 


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.