forex trading logo

KABLO TV Abonelik PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazar, 10 Ocak 2010 00:00

Kablo TV, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş tarafından Türksat kablo TV şebekesi üzerinden verilen yayın platformudur. Eskiden PTT ve Türk Telekom tarafından verilen kablo tv hizmeti 2004 yılındın itibaren Türksat tarafından verilmektedir.

KabloTV, dijital veya analog yayın yapan çok sayıda yerli ve yabancı televizyon ve radyo kanalının, müşteri TV'lerinin doğrudan alabileceği şekilde modüle edilmesi sonrasında, fiberoptik ve koaksiyel kablo şebekeleri üzerinden  evinize getiren çok kanallı bir TV sistemidir. Yüksek görüntü ve ses kalitesinin yanısıra Kablo TV fiyatları oldukça uygundur. Ayda 9 TL ödeyerek seçkin TV ve radyo kanallarını herhangibir çanak anten, receiver vs. olmadan evinizin rahatlığında izlersiniz. Üstelik yağmurda-karda-rüzgarda yayın kalitesinde de herhangibir azalma da olmaz. İletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarımızdan müşteri temsilcileerimize ulaşarak doğrudan Kablo TV Müşteri Hizmetleri kapsamında sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. İsterseniz müşteri temsilcilerimizle birlikte telefonda hemen kablolu tv, uydunet ve teledünya başvurunuzu yapabilirsiniz.

KABLO TV BAŞVURU FORMU

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde   binasında Türksat Kablo TV şebekesi olan müşterilerimiz "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak Kaablo TV hizmetinden yararlanmak için abonelik başvurunuzu hemen online yapabilirsiniz.

TÜRKSAT A.Ş 'nin müşterilerine sunduğu gerçek internet UYDUNET ve SD-HD yayınlardan oluşan dijital kablo TV TELEDÜNYA hizmetleri Kablo TV hattı üzerinden verilebilektedir.


Çarşamba, 04 Ocak 2012 23:44 tarihinde güncellendi
 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.