forex trading logo

TELEDÜNYA SSS PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazar, 10 Ocak 2010 00:00

Soru:Teledünya Temel Paketine üye olmak istiyorum ayda kaç lira ödemem gerekecek?

Cevap:Teledünya Temel Paketinin aylık ücreti ayda 9.5 TL’dir.

Soru:Ben zaten Türksat Kablo TV abonesiyim ve ayda 7 TL ödüyorum. Teledünya’ya üye olduğumda bu 7 TL’ye ilaveten 9.5 TL dahamı ödemem gerekecek?

Cevap:Hayır, Teledünya’ya abone olduğunuzda aylık 7 TL kablo TV ücreti yerine ayda 9.5 TL ödemeniz gerekir. Yani önceki duruma göre ayda sadece 2.5 TL fazla ödeyerek Teledünya’ya abone olabilirsiniz.

Soru:Teledünya yayınlarını izleyebilmek için ek bir cihaza ihtiyaç var mı?

Cevap:Evet, Teledünya içerisinde sunulan kanallar SD ve HD yayınlardan oluşmakta ve şifrelenerek sizlere ulaştırılmaktadır. Dolayısı ile yayınlar Set Top Box denilen ve kablo tv şebekesinden sizlere ulaşan dijital sinyalleri çözüp televizyonların gösterebileceği formata dönüştüren cihazlar aracılığı ile izlenebilmektedir.

Soru:Teledünya’ya abone olduğum zaman evdeki bir televizyonda Set Top Box ile Teledünya kanallarını izlerken başka bir odada analog kablo tv kanalları izlenebilir mi?


Cevap:
Evet, izlenebilir.

Soru:Türksat Kablo TV abonesiyim ve Teledünya’ya geçmek istiyorum. Teledünya kurulum ücreti ödemem gerekir mi?

Cevap:Şuan devam etmekte olan birçok kampanya kapsamında 31 Aralık 2010 tarihine kadar Teledünya abonesi olanlardan Teledünya kurulum ücreti alınmamaktadır.

Soru:Teledünya ve Full Sinema Paketine beraber abone olmak istiyorum. Aylık kaç lira ödemem gerekecek ve hangi Set Top Box almalıyım?

Cevap:Teledünya için aylık 9.5 TL, Full Sinema TV paketi içinse aylık 13 TL ödemeniz gerekmektedir. Teledünya Temel Paketindeki HD yayınları (National Geographic HD, Eurosport HD, Teledünya HD) ve Full Sinema TV Paketindeki HD Sinema kanallarını izleyebilmek için HD özellikli Set Top Box cihazı almanız gerekmektedir.

Soru:Benim DVB-C dahili tunerli LCD televizyonum var. Set Top Box cihazı almadan Teledünya'ya abone olabilir miyim?

Cevap:Evet, abonelik başvurusu sırasında Set Top Box cihazı istemediğinizi belirterek abone olabilirsiniz.  TV'niz Mpeg-2 video formatını destekliyorsa SD, H.264/Mpeg-4 video formatınıda destekliyorsa HD yayınlarıda izleyebilirsiniz.

Soru:Teledünya'ya abone olmak istiyorum. Set Top Box ile ilgili bir kampanya var mı?

Cevap:Şuan devam etmekte olan birçok kampanya kapsamında SD Set Top Box cihazını ücretsiz, HD Set Top Box cihazınıda piyasanın yarı fiyatına üstelik 24 aya varan vadelerle temin edebilirsiniz.


Salı, 18 Eylül 2012 00:18 tarihinde güncellendi
 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

FIRSAT ÜRÜNÜ


ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.