forex trading logo

UYDU NET PDF Yazdır E-posta


Uydu net, KabloTV şebekesi üzerinden bilgisayarınıza bağlanacak bir modem yoluyla telefon hattına ihtiyaç duymaksızın internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. KabloTV şebekeleri, bant genişliği ve iki yönlü iletişimde teknik üstünlüğü ile internet ve dijital kablo tv (teledünya) hizmetlerinde de rakipsiz bir altyapıdır.

  • Uydu net (Kablonet) te erişim Kablo TV şebekesi üzerinden gerçekleştirildiği için, internet hızınız mesafe ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmez.
  • Uydu net' te sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1024 Kbps den 20Mbps ye kadar hız seçeneklerinden birini seçerek en uygun fiyata ister Sınırsız ister Kullandığın Kadar Öde türü internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Uydu net' te Kullandığın Kadar Öde tarifesinde, kullanımınıza en uygun paketi siz belirlersiniz. 1GB' ye kadar olan aboneliklerde, bu limiti aşmanız halinde, her GB için ödeyeceğiniz ücret sadece 3 TL'dir.
  • Uydu-net'in Kullandığın Kadar Öde tarifesinde internetin sadece kullandığınız kadarının parasını ödersiniz. Kullanmadığınız kotanın parasını ödemezsiniz.
  • Uydu net (Kablonet) in Kullandığın Kadar Öde tarifesini seçtiğinizde, internet trafiğinizi 6 saatte bir güncellenecek olan online işlemler kanalıyla görme imkanınız vardır.
  • Uydu net için gereken kablolu veya kablosuz modemleri kampanya kapsamında ücretsiz alabilirsiniz.
  • Uydu net için gereken kablo tv kurulum (tesis) ve uydunet aktivasyon ücretlerini ödemeden uydunet üyesi olabilirsiniz.


En iyi şartlarla-kampanyalarla Uydunet Üyesi olmak ve tarifeler ile ilgili bilgi için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

Uydu net Başvuru


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.