forex trading logo

UYDUNET Nasıl? PDF Yazdır E-posta

Uydunet, ismi itibari ile çanak anten kullanılarak uydular üzerinden sağlanan internet olarak düşünülebiliyor. Aslında uydunet eski ismi kablonet olan, kablo tv şebekelesi üzerinden alınan internet hizmet olup internet bağlantısı için sadece bir kablo modeme ve kablo tv şebekesine ihtiyaç duymaktadır.  Uydunet markası Ulaştırma Bakanlığının Türksat şirketine aittir. Dolayısı ile bir devlet şirketi tarafından sunulan hizmettir.

Uydunet abonesi olduğunuzda internet size kablo tv hattı üzerinden ulaştığı için Türk Telekom’un telefon hattına ihtiyacınız yoktur. Dolayısı ile ekstradan telefon ücreti ödemezsiniz. Uydunet’te ayrıca TTNET, ADSL, Biri, Smile ve Süperonline gibi diğer internet servis sağlayıcılarında olabilen Adil Kullanım Limiti vb. uygulamalar yoktur. (Adil kullanım limiti, internet paketiniz sınırsızda olsa indirdiğiniz dosya miktarı belirli bir boyutu geçtiğinde hızınızın düşürülmesi uygulamasıdır.) Yani Uydunet’in Sınırsız İnternet tarifeleri gerçekten sınırsız olup istediğiniz kadar dosya indirebilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz, Uydunet nasıl,  Mahallemde uydunet hizmeti iyi mi?, Uydunet kullanalar memnun mu, Arıza verme durumları nasıl, Uydunet bağlantısında problem oluyor mu gibi sorular ileterek bu avantajlı internet hizmetini tanımak istemektedir. Uydunet, alternatifi internet servis sağlayıcılarından farklı olarak Fiberoptik kablo altyapısı kullanır ve bu sayede aldığınız internet paketini tam verimli kullanırsınız. Uydunet rakip ISS’lerden kalite ve performansın yanı sıra fiyat politikası ile de öne çıkmaktadır. Ayrıca uydunet internet bağlantınız ile ilgili bir arıza bildiriminde bulunduğunda teknik ekibin 5 saat içinde arızaya müdahale etmesi de gerekmektedir. 

Türksat, sahip olduğu bu üstün fiber optik altyapı üzerinden Kablolu TV platformunda verebileceği Triple Play “Görüntü data ses” hizmetleri ile, Türk Telekom’un verdiği ve verebileceği tüm hizmetlere (Telefon, İnternet, IPTV, Video konferans vb..) rakip  olabilecek potansiyele sahiptir. 21 ilde 3 milyon eve ulaşan Kablo TV altyapısı üzerinden sunulan Uydunet internet hizmetleri, Teledünya sayısal TV ve planlanan İnteraktif TV hizmetleri ile hem internet hem de TV yayıncılık alanında Türksat müşterilerine kaliteli/güvenilir hizmetler sunmaya devam etmektedir. Diğer yandan Uydunet kampanyaları ile internet abonelerine verilen VoIP özellikli modemler sayesinde müşteriler şebeke içi ücretsiz VOIP telefon görüşmeleride yapabilmektedir.

Türksat’ın Kablo TV şebekesi üzerinden verdiği katma değerli hizmetlerden sizde geç kalmadan yararlanmak için hemen başvuru formunu doldurun. Uzmanlarımız Türksat Kablo TV, Uydunet ve Teledünya hizmetleri hakkında cevabını öğrenmek istediğiniz tüm sorulara detaylı yanıt verecektir.

 

UYDUNET BAŞVURU FORMU


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT
Powered_by kabloteknik.